Publicerad igår

4-rums lägenhet på 114m² i Norrköping

Brokikargatan 41, 602 51 Norrköping, Sweden

17 047 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

saltängen, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Brokikargatan 43 D i Norrköping med 4 rum (114 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

114 m²

Pris

17 047 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Brokikargatan 41, 602 51 Norrköping, Sweden

Laddar karta