Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 83m² i Jönköping

Samsetgatan, 554 46 Jönköping, Sweden

12 798 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

samset, jönköping

Hyresrätt på Sagogatan 3E i Jönköping med 3 rum (83 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

12 798 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Samsetgatan, 554 46 Jönköping, Sweden

Laddar karta