Publicerad igår

3-rums lägenhet på 65m² i Borås

Ekängsgatan 24, 506 48 Borås, Sweden

9 228 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sjöbo, borås, västra götaland

Hyresrätt på Ekängsgatan 24 i Borås med 3 rum (65 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

9 228 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Ekängsgatan 24, 506 48 Borås, Sweden

Laddar karta