Publicerad idag

2-rums lägenhet på 53m² i Borås

Klintegatan 7, 506 40 Borås, Sweden

5 862 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sjöbo, borås, västra götaland

Hyresrätt på Klintegatan 7 i Borås med 2 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

5 862 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Klintegatan 7, 506 40 Borås, Sweden

Laddar karta