Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 56m² i Borås

Ekängsgatan 44, 506 48 Borås, Sweden

8 218 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sjöbo, borås, västra götaland

Hyresrätt på Ekängsgatan 44 i Borås med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

8 218 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

147 kr

Karta

Annonsen ligger på Ekängsgatan 44, 506 48 Borås, Sweden

Laddar karta