Publicerad idag
Dirigentvägen, 931 47 Skellefteå, Sweden
12 347 kr / månad
Hyresrätt på Dirigentvägen 66 i Skellefteå med 3 rum (73 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Dirigentvägen 66 i Skellefteå med 3 rum (73 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
73 m²
Pris
12 347 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
169 kr
Annonsen ligger på Dirigentvägen, 931 47 Skellefteå, Sweden
Laddar karta