Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 85m² i Linköping

Rusthållaregården 20, 586 43 Linköping, Sweden

10 543 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skäggetorp, linköping, östergötland

Hyresrätt på Rusthållaregården 20 i Linköping med 3 rum (85 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

85 m²

Pris

10 543 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Rusthållaregården 20, 586 43 Linköping, Sweden

Laddar karta