Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Eskilstuna

Sundbystigen, 633 54 Eskilstuna, Sweden

8 390 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skiftinge, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Skiftingegatan 32 A i Eskilstuna med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

8 390 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

135 kr

Karta

Annonsen ligger på Sundbystigen, 633 54 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta