Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 50m² i Göteborg

Lillhagsvinkeln 11, 422 50 Gothenburg, Sweden

10 562 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skogome, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Lillhagsvinkeln 11 1301 i Göteborg med 2 rum (50 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

10 562 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

211 kr

Karta

Annonsen ligger på Lillhagsvinkeln 11, 422 50 Gothenburg, Sweden

Laddar karta