Publicerad idag

1-rums lägenhet på 25m² i Göteborg

Backadalen, 422 53 Gothenburg, Sweden

7 138 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skräppekärr, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Backadalen 11 i Göteborg med 1 rum (25 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

25 m²

Pris

7 138 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

286 kr

Karta

Annonsen ligger på Backadalen, 422 53 Gothenburg, Sweden

Laddar karta