Publicerad idag

2-rums lägenhet på 53m² i Helsingborg

Övre Långvinkelsgatan 93, 254 36 Helsingborg, Sweden

9 632 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

slottshöjden, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Övre Långvinkelsgatan 93 i Helsingborg med 2 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

9 632 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

182 kr

Karta

Annonsen ligger på Övre Långvinkelsgatan 93, 254 36 Helsingborg, Sweden

Laddar karta