Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 64m² i Helsingborg

Carl Krooks gata 25E, 252 25 Helsingborg, Sweden

11 765 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

söder, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Carl Krooks gata 25 C i Helsingborg med 2 rum (64 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

11 765 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

184 kr

Karta

Annonsen ligger på Carl Krooks gata 25E, 252 25 Helsingborg, Sweden

Laddar karta