Publicerad idag

3-rums lägenhet på 80m² i Stockholm

Solhems Hagväg, 163 56 Stockholm, Sweden

9 013 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

solhem, stockholm

Hyresrätt på Solhems Hagväg 9 i Stockholm med 3 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

9 013 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Solhems Hagväg, 163 56 Stockholm, Sweden

Laddar karta