Publicerad idag

3-rums lägenhet på 67m² i Sollefteå distrikt

Långgatan 27, 881 32 Sollefteå, Sweden

7 885 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sollefteå distrikt, västernorrland

Hyresrätt på Långgatan 25 E i Sollefteå med 3 rum (67 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

67 m²

Pris

7 885 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

118 kr

Karta

Annonsen ligger på Långgatan 27, 881 32 Sollefteå, Sweden

Laddar karta