Systembolaget, Storgatan, 921 31 Lycksele, Sweden
11 007 kr / månad
Lägenhet om 6 rum och kök uthyres centralt i Lycksele. Lägenheten ligger på våning 2 i fastigheten, hiss finns ej. Är du intresserad av denna bostad? Fyll i dina uppgifter i formuläret så återkommer vi till dig.
Lägenhet om 6 rum och kök uthyres centralt i Lycksele. Lägenheten ligger på våning 2 i fastigheten, hiss finns ej.
Är du intresserad av denna bostad? Fyll i dina uppgifter i formuläret så återkommer vi till dig.
Bostadstyp
hus
Rum
1
Storlek
133 m²
Pris
11 007 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Hiss
Ja
Pris per m²
83 kr
Annonsen ligger på Systembolaget, Storgatan, 921 31 Lycksele, Sweden
Laddar karta