Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Svalöv

Möllegatan 2, 268 33 Svalöv, Sweden

10 652 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

svalöv, svalöv, skåne

Hyresrätt på Möllegatan 2 i SVALÖV med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

10 652 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Möllegatan 2, 268 33 Svalöv, Sweden

Laddar karta