Publicerad igår

1-rums lägenhet på 27m² i Täby

Turfgatan, 183 74 Täby, Sweden

10 515 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

täby park, stockholm

Hyresrätt på Turfgatan 1 i Täby med 1 rum (27 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

10 515 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

389 kr

Karta

Annonsen ligger på Turfgatan, 183 74 Täby, Sweden

Laddar karta