Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 43m² i Täby

Vinnarcirkeln 1, 3, 183 74 Täby, Sweden

11 229 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

täby park, stockholm

Hyresrätt på Vinnarcirkeln 1 i Täby med 2 rum (43 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

11 229 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

261 kr

Karta

Annonsen ligger på Vinnarcirkeln 1, 3, 183 74 Täby, Sweden

Laddar karta