Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 36m² i Täby

unnamed road, 183 64 Täby, Sweden

10 257 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

täby, stockholm

Hyresrätt på Grindstuguvägen 67 i Täby med 1 rum (36 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

10 257 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

285 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 183 64 Täby, Sweden

Laddar karta