1-rums lägenhet på 23m² i Täby

Södervägen 44, 183 64 Täby, Sweden

13 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

täby, stockholm

Hyresrätt på Södervägen 44 i Täby med 1 rum (23 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

23 m²

Pris

13 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

600 kr

Karta

Annonsen ligger på Södervägen 44, 183 64 Täby, Sweden

Laddar karta