3-rums lägenhet på 81m² i Södertälje

Erikshällsgatan, 151 45 Södertälje, Sweden

13 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tälje, södertälje, stockholm

Hyresrätt på Erikshällsgatan 34 i Södertälje med 3 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

13 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

170 kr

Karta

Annonsen ligger på Erikshällsgatan, 151 45 Södertälje, Sweden

Laddar karta