Publicerad för 3 dagar sedan
Tavernagatan, 695 30 Laxå, Sweden
6 163 kr / månad
Trevlig och rymlig hörnlägenhet med balkong från vardagsrummet. Centrumnära läge. Våning 2 av 2. Gemensam tvättstuga i fastigheten bredvid. Förråd som tillhör lägenheten finns på vind och källare. Fastigheten är ansluten till öppen fiber, vilket möjliggör snabbt och stabilt internet. Centralt placerad lägenhet i lugnt område nära butiker, service och pendlingsmöjligheter.
Trevlig och rymlig hörnlägenhet med balkong från vardagsrummet. Centrumnära läge. Våning 2 av 2. Gemensam tvättstuga i fastigheten bredvid. Förråd som tillhör lägenheten finns på vind och källare.
Fastigheten är ansluten till öppen fiber, vilket möjliggör snabbt och stabilt internet. Centralt placerad lägenhet i lugnt område nära butiker, service och pendlingsmöjligheter.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
64 m²
Pris
6 163 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Balkong
Ja
Pris per m²
96 kr
Annonsen ligger på Tavernagatan, 695 30 Laxå, Sweden
Laddar karta