Publicerad idag

2-rums lägenhet på 71m² i Stockholm

Tensta Allé 15, 163 67 Stockholm, Sweden

10 111 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tensta, stockholm

Hyresrätt på Tensta Allé 15 i Stockholm med 2 rum (71 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

71 m²

Pris

10 111 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Tensta Allé 15, 163 67 Stockholm, Sweden

Laddar karta