Laxgatan 13, 133 43 Saltsjöbaden, Sweden
10 452 kr / månad
Hyresrätt på Laxgatan 13 i Nacka med 2 rum (64 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
64 m²
Pris
10 452 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
163 kr
Laxgatan 13, 133 43 Saltsjöbaden, Sweden
Laddar karta