Publicerad igår

1-rums lägenhet på 50m² i Torsby

Alstigen 29, 685 34 Torsby, Sweden

5 694 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

torsby, värmland

Hyresrätt på Alstigen 29 C i TORSBY med 1 rum (50 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

50 m²

Pris

5 694 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Alstigen 29, 685 34 Torsby, Sweden

Laddar karta