Publicerad för 5 dagar sedan

3-rums lägenhet på 82m² i Tranås

Stenhuggaregatan 6, 573 32 Tranås, Sweden

9 750 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tranås, jönköping

Hyresrätt på Norra Storgatan 71 D i Tranås med 3 rum (82 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

9 750 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

119 kr

Karta

Annonsen ligger på Stenhuggaregatan 6, 573 32 Tranås, Sweden

Laddar karta