2-rums lägenhet på 63m² i Tranås

Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden

7 766 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tranås, jönköping

Hyresrätt på Beckhemsvägen 14 i Tranås med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 766 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden

Laddar karta