Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 86m² i Tranås

Majorsgatan, 573 40 Tranås, Sweden

9 744 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tranås, jönköping

Hyresrätt på Majorsgatan 22 A i Tranås med 3 rum (86 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

9 744 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Majorsgatan, 573 40 Tranås, Sweden

Laddar karta