Publicerad idag

1-rums lägenhet på 38m² i Tranås

Vallgatan 9, 573 33 Tranås, Sweden

4 915 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tranås, jönköping

Hyresrätt på Vallgatan 6 B i Tranås med 1 rum (38 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

38 m²

Pris

4 915 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

129 kr

Karta

Annonsen ligger på Vallgatan 9, 573 33 Tranås, Sweden

Laddar karta