Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 38m² i Borås

Guldbrandsgatan 33, 507 64 Borås, Sweden

5 770 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

trandared, borås, västra götaland

Hyresrätt på Guldbrandsgatan 33 i Borås med 1 rum (38 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

38 m²

Pris

5 770 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

152 kr

Karta

Annonsen ligger på Guldbrandsgatan 33, 507 64 Borås, Sweden

Laddar karta