Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums hus på 75m² i Örebro

Tunnbindargränd, 702 22 Örebro, Sweden

10 596 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Tunnbindargränd 3

Centrala Örebro har allt du behöver. Här finns Svartån som rinner rakt genom stan med medeltidsslottet på en holme mitt i ån. Här finns stadens hela utbud av affärer, restauranger, pubar, biografer och teatrar. Och här finns, förstås, ÖBO representerat med student-, senior- och vanliga bostäder. ÖBO äger många centrala fastigheter, och har mycket att erbjuda dig som söker ett centralt boende. Välj mellan nybyggt och äldre stil eller varför inte radhus en kort cykeltur från innerstan?

Bostadstyp

hus

Rum

1

Storlek

75 m²

Pris

10 596 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Tunnbindargränd, 702 22 Örebro, Sweden

Laddar karta