Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 35m² i Ulricehamn

Storgatan 5B, 523 30 Ulricehamn, Sweden

6 298 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ulricehamn, västra götaland

Hyresrätt på Stures Gränd 2 D i Ulricehamn med 1 rum (35 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

6 298 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan 5B, 523 30 Ulricehamn, Sweden

Laddar karta