Publicerad idag

2-rums lägenhet på 35m² i Stockholm

Viggholmsvägen, 127 42 Stockholm, Sweden

9 188 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

vårberg, stockholm

Hyresrätt på Vårbergsvägen 73A i Stockholm med 2 rum (35 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

35 m²

Pris

9 188 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

263 kr

Karta

Annonsen ligger på Viggholmsvägen, 127 42 Stockholm, Sweden

Laddar karta