Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Örebro

Varbergagatan, 703 52 Örebro, Sweden

9 148 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

varberga, örebro

Hyresrätt på Varbergagatan 152 i Örebro med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

9 148 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

145 kr

Karta

Annonsen ligger på Varbergagatan, 703 52 Örebro, Sweden

Laddar karta