Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 68m² i Värnamo

Luddögatan, 331 37 Värnamo, Sweden

11 082 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

värnamo, jönköping

Hyresrätt på Luddögatan 8 i Värnamo med 2 rum (68 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

68 m²

Pris

11 082 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Luddögatan, 331 37 Värnamo, Sweden

Laddar karta