Publicerad idag

5-rums lägenhet på 104m² i Stockholm

Anna Whitlocks Gata 12, 113 66 Stockholm, Sweden

25 306 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

vasastaden, stockholm

Hyresrätt på Anna Whitlocks Gata 12 i Stockholm med 5 rum (104 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

104 m²

Pris

25 306 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

243 kr

Karta

Annonsen ligger på Anna Whitlocks Gata 12, 113 66 Stockholm, Sweden

Laddar karta