Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 62m² i Växjö

Hagadalsvägen 42, 352 26 Växjö, Sweden

9 563 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

väster, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Hagadalsvägen 42 A i Växjö med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

9 563 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Hagadalsvägen 42, 352 26 Växjö, Sweden

Laddar karta