Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 57m² i Växjö

Rotundan 3, 352 32 Växjö, Sweden

8 451 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

väster, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Rotundan 3 A i Växjö med 2 rum (57 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

57 m²

Pris

8 451 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Rotundan 3, 352 32 Växjö, Sweden

Laddar karta