Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 80m² i Göteborg

Gånglåten 2, 421 50 Gothenburg, Sweden

12 207 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

västra frölunda, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Gånglåten 2 i Göteborg med 2 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

80 m²

Pris

12 207 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Gånglåten 2, 421 50 Gothenburg, Sweden

Laddar karta