2-rums lägenhet på 37m² i Solna

Epistelvägen 7, 171 69 Solna, Sweden

19 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

västra skogen, solna, stockholm

Hyresrätt på Epistelvägen 7 i Solna med 2 rum (37 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

37 m²

Pris

19 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

514 kr

Karta

Annonsen ligger på Epistelvägen 7, 171 69 Solna, Sweden

Laddar karta