Publicerad idag

4-rums lägenhet på 110m² i Norrköping

Vilbergsgatan 57, 59, 61, 63, 603 86 Norrköping, Sweden

15 093 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

vilbergen, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Vilbergsgatan 57 i Norrköping med 4 rum (110 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

110 m²

Pris

15 093 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Vilbergsgatan 57, 59, 61, 63, 603 86 Norrköping, Sweden

Laddar karta