Publicerad idag

4-rums lägenhet på 126m² i Stockholm

Oscar’s Krog, Grimstagatan, 162 57 Stockholm, Sweden

13 104 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

vinsta, stockholm

Hyresrätt på Grimstagatan 75 i Stockholm med 4 rum (126 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

126 m²

Pris

13 104 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Oscar’s Krog, Grimstagatan, 162 57 Stockholm, Sweden

Laddar karta