1-rums lägenhet på 54m² i Flen

642 31, Sweden

5 125 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

von Kraemers väg 8 B

Flen Norra är det område som ligger på Norra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. Nära till Prins Wilhelms gymnasium och Stenhammarsskolan. Med en stor park åt ena hållet och villaområde åt andra ligger von Kraemers väg 8 A-B välplacerat. På innergården finns det friliggande huset von Kreamers väg 8 C. I fastigheten finns 26 stycken lägenheter varav 8 stycken 1 rok och 18 stycken 2 rok. Av dessa ligger 2 stycken 1 rok och 2 stycken 2 rok i det friliggande huset von Kreamers väg 8 C. I anslutning till fastigheten finns 7 st kallgarage som man kan ansöka om att få hyra i vår kö för fordonsplatser.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

54 m²

Pris

5 125 kr

Pris per m²

95 kr

Karta

Annonsen ligger på 642 31, Sweden

Laddar karta