3 rooms apartment of 82m² in Gudmundrå District

Hällgumsgatan 31C, 872 36 Kramfors, Sweden

6 956 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum & Kök på Hällgumsgatan 31C, ledig lägenhet i KRAMFORS

Planlösning Område Uttern & Vesslan - stort område med totalt 244 lägenheter. Från 1 rum med kokvrå upp till 5 rum och kök. Bra uppställningsplatser för bilar och garage. Fina grönytor, lekparker och bollplaner samt nära till Flogsta friluftsområde. Ca 600 m in till Kramfors centrum, gångväg utefter Kramforsån. Odlingslotter inom 500 m gångavstånd.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

6 956 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Garage

Yes

Price per m²

85 kr

Map

The listing is located at Hällgumsgatan 31C, 872 36 Kramfors, Sweden

Loading map