3 rooms apartment of 66m² in Eskilstuna

Nyforsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

8 671 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Nyforsgatan 9 B, ledig lägenhet i Eskilstuna

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Kampanj Erbjudande för dig som är ny hyresgäst hos oss! Teckna ett hyresavtal med oss och få ett presentkort på matkasse på 1 000kr/ mån under ett helt år. Dessutom bjuder vi på en del av hyran under de första två åren på 1500 kr/månaden. Ordinarie månadshyra är 10 171 kr. Erbjudandet gäller på några utvalda lägenheter i Eskilstuna och gäller till 30 juni 2026. Om lägenheten Kliv in i denna 3 rum och kök som renoverades 2018 och erbjuder ett stilrent kök som är försett med diskmaskin, inbyggd mikro och dubbel kyl & frys. Badrummet är helkaklat och har både tvättmaskin och torktumlare. I det luftiga vardagrummet finns det en öppen spis och härifrån har du även utgång till balkongen. Området Nyfors är ett attraktivt och livfullt område som förenar stadens bekvämligheter med natursköna omgivningar. Här kan du njuta av vackra promenadstråk längs Eskilstunaån och ett brett utbud av caféer, restauranger och butiker. Här bor du nära centrum, tågstationen, Mälardalens högskola och fina grönområden. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

66 m²

Price

8 671 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

131 kr

Map

The listing is located at Nyforsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

Loading map