Ostindievägen 5, 393 55 Kalmar, Sweden
8 074 kr / month
Hyresledig 2 rok på 47 kvm i familjära området Trädgårdshusen Karlssons Äng i Kalmar. Värme och vatten ingår i hyran, kostnad för elförbrukning tillkommer. Lägenheten finns på våning 2 och har en egen balkong. Hiss och barnvagnsförråd finns i trapphuset. Lägenheten har ljust kök med parkettgolv och golvvärme. Diskmaskin finns. I det helkaklade badrummet finns en tvättmaskin med torktumlarfunktion. Parkering med/utan laddningsmöjligheter finns att hyra separat i mån om plats. Extraförråd finns att hyra separat i mån om plats. Bilderna kan skilja sig något från den aktuella lägenheten.
Hyresledig 2 rok på 47 kvm i familjära området Trädgårdshusen Karlssons Äng i Kalmar. Värme och vatten ingår i hyran, kostnad för elförbrukning tillkommer. Lägenheten finns på våning 2 och har en egen balkong. Hiss och barnvagnsförråd finns i trapphuset. Lägenheten har ljust kök med parkettgolv och golvvärme.
Diskmaskin finns. I det helkaklade badrummet finns en tvättmaskin med torktumlarfunktion. Parkering med/utan laddningsmöjligheter finns att hyra separat i mån om plats. Extraförråd finns att hyra separat i mån om plats. Bilderna kan skilja sig något från den aktuella lägenheten.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
8 074 kr
Rental period
Unlimited
Available from
04-03-2026
Price per m²
172 kr
The listing is located at Ostindievägen 5, 393 55 Kalmar, Sweden
Loading map