1 room apartment of 25m² in Huddinge

Apelvägen 19, 141 46 Huddinge, Sweden

9 999 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 21-04-2026

Huddinge - 1rok - tillsv - 9.999kr/mån

Nu finns möjlighet att hyra en nyrenoverad, separat lägenhet i villa med egen ingång och insynsskyddad uteplats. Ett lugnt och trivsamt boende för dig som söker något mer privat än en vanlig lägenhet, men ändå vill ha nära till service, kommunikationer och grönområden. Lägenheten har en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter tas till vara och erbjuder ett sovrum, ett badrum med tvättmaskin samt ett kombinerat kök och vardagsrum. Läget är mycket bra, på en lugn återvändsgata...

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

9 999 kr

Rental period

Unlimited

Available from

21-04-2026

Price per m²

400 kr

Map

The listing is located at Apelvägen 19, 141 46 Huddinge, Sweden

Loading map