3 rooms apartment of 66m² in Örebro

Järnvägsgatan, 703 62 Örebro, Sweden

10 120 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Järnvägsgatan 17

I hyran ingår värme, vatten samt analogt utbud med tv-kanaler. Gemensam tvättstuga i källaren. Hiss finns i fastigheten. Skolgatan 24, 26 är belägen på norra delen av Örebros centrum med närhet till Universitetssjukhuset. Bostäderna nås via loftgångar på gårdssidan. Inne på gården finns en välplanerad trädgård gemensam för våra övriga byggnader inom kvarteret. På bottenplan finns lokaler och på övriga tre våningar inryms välplanerade lägenheter. Järnvägsgatan 17 är belägen på norra delen av Örebros centrum med närhet till Universitetssjukhuset. Bostäderna är genomgående lite större än normalt. Inne på gården finns en välplanerad trädgård gemensam för övriga byggnader inom kvarteret. På bottenplan finns lokaler och på övriga tre våningar inryms välplanerade lägenheter.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

66 m²

Price

10 120 kr

Price per m²

153 kr

Map

The listing is located at Järnvägsgatan, 703 62 Örebro, Sweden

Loading map