4-rums lägenhet på 130m² i Rörvik

F 744, 570 01 Rörvik, Sweden

7 885 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-01-2025

apartment at Storgatan, Rörvik

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

130 m²

Pris

7 885 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-01-2025

Pris per m²

61 kr

Karta

Annonsen ligger på F 744, 570 01 Rörvik, Sweden

Laddar karta