1-rums lägenhet på 37m² i Borås

Torstensonsgatan 33, 503 42 Borås, Sweden

8 566 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 22-04-2026

apartment for rent at Borås

OM LÄGENHETEN Hitta hem till denna 1:a som ligger ett stenkast från centrala Borås. Lägenheten har ett ljust kök och moderna vitvaror. Badrummet har en duschhörna och är kaklat. NÄROMRÅDET Det centrala läget erbjuder närhet till restauranger, busstrafik, gym, livsmedelsaffär, frisörer, vårdcentral och butiker, allt inom bekvämt gångavstånd. 5 minuters promenad till centrala Borås 15 minuters promenad till Resecentrum PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida https://www.willhem.se/sok-parkering/. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten och kabel-TV. Telias fibernät finns indragen i alla lägenheter och hyresgästen får själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni. OBS! Avvikelser från planritning kan förekomma. Välkommen med din ansökan

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

37 m²

Pris

8 566 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

22-04-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

232 kr

Karta

Annonsen ligger på Torstensonsgatan 33, 503 42 Borås, Sweden

Laddar karta